Drogový test na marihuanu THC ze slin 12ng/mL

2552

Nový produkt

Rychlý, hygienický a velmi spolehlivý způsob jak zjistit užití marihuany, nebo jiných látek obsahujících THC.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

95 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Testy jsou ve výrobě, pokud máte zájem o informaci o naskladnění, nechte nám na Vás kontakt. Po naskladnění Vás budeme kontaktovat.

Na předobjednávky poskytujeme příjemné slevy.

Testy jsou objednávány zejména firmami,  nejen dopravními, ale i tam, kde hrozí nebezpečí pro ostatní zaměstnance nebo veřejnost ze strany jedince ovlivněného návykovou látkou. Velice často si objednávají testy i školská zařízení a rodiče, kteří mají podezření, že jejich svěřenci experimentují s omamnými látkami.

Již pouhé vlastnění takového testu na pracovišti, či škole či domácnosti a možnost rychlého odhalení, je hrozbou pro potencionálního uživatele drog a snižuje riziko požití nepovolené látky.


 Slinový marihuanový THC  test

Tento test spolehlivě prokáže přítomnost marihuany (THC) ) ve slinách. Citlivost testu je 12ng/mL. Tento test je rychlý, přesný a velmi jednoduchý na použití.

 Zneužívání látek na pracovišti

Jejich užití může mít vliv na výkon většiny zaměstnání, i když jejich užití dochází mimo místo a dobu výkonu práce. Jako zaměstnavatel máte povinnost zajistit, pokud je to možné, že vaši zaměstnanci nejsou nebezpeční pro ostatní zaměstnance, nebo širokou veřejnost konzumací drog.

  Jste-li zaměstnavatel zaměstnance, kteří chtějí vyzkoušet užívání drog je důležité, že byli varováni před užitím drog, že může být kdykoli provedena náhodná zkouška za účelem vyloučení požití drog na pracovišti. Již přítomnost takto jednoduchých testů v rukách zaměstnavatele a možnost jejich použití má velmi pozitivní výsledky v prevenci užívání drog.

Výrobce testů  Assure Co. Ltd EXP 5/2018

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Marihuana - sušené a různými způsoby upravované listy, eventuálně květenství samičích rostlin konopí indického CANNABIS SATIVA. Marihuana obsahuje směs alkaloidů včetně aktivní látky tetrahydrocannabinolu, kterou lze nalézt i v hašiši. Sušené listy marihuany se obvykle kouří, ale lze z nich také připravit čaj nebo je lze žvýkat.

ÚČINKY

    Při kouření marihuany se její účinky projevují během několika minut a trvají zhruba hodinu či déle. Při žvýkání se dostavují teprve za půl hodiny až hodinu, avšak trvají tři až pět hodin. K fyzikálnim účinkům konzumace marihuany patří sucho v ústech, zarudnutí očí, nemotornost a neobratnost a zvýšená chuť k jídlu. Subjektivním pocitům dominuje pocit blaha, pohody a klidu, třebaže v některých případech se může dostavit i deprese. Člověk po požití marihuany se cítí ospalý a uvolněný, má tendenci se stále usmívat čí smát a zdá se mu, že čas plyne velmi pomalu. Zvukové i zrakové vjemy jsou mnohem ostřejší a jasnější, výrazně se zvyšuje obrazotvornost atd. Nadměrné dávky mohou vyvolávat panické stavy, strach ze smrti a iluze. V ojedinělých případech se dostavují skutečné psychózy, ústící až v bludy, zmatenost a další symptomy. Pokud jsou spuštěny pouze jedním užitím drogy, mizejí po několika dnech. Dlouhodobější pravídelné užívání drogy však způsobuje stav trvalé apatie a ztrátu zájmu o okolí (tzv. amotivační syndrom). U pravidelných konzumentů marihuany hrozí také nebezpečí vzniku návyku. Stále se rovněž diskutuje o tom, zda marihuana může způsobovat i  postižení mozku či jiné fyzické  poškození. Ve většině civilizovaných zemí je pěstování, distribuce a užívání marihuany nelegální.