Drogový test na perviti MET - test z moči KAZETA

2552

Nový produkt

Jednorázový test na přítomnost MET pervitin v moči kazeta. Test velmi jednoduše, rychle a spolehlivě  detekuje pervitin a jeho hlavní metabolity v lidské moči  při  koncentraci 1000 ng/ml.

výprodej EXP 11/2017

Více informací

Tento produkt již není na skladě

8 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

PROČ ZAKOUPIT KAZETU A NE LEVNĚJŠÍ PROUŽEK

  V nabídce máme nyní kazety za velmi příznovou cenu. S testovací kazetou je mnohem jednodužší a hygieničtější manipulace než s proužkem.

 - Test není nutné ponořovat do vzorku moči a je tím eliminováno nesprávné  ponoření testovacího proužku do vzorku. S testovací kazetou je testování spolehlivější a jednodušeji proveditelné.

- Při provádění testu není potřeba hledat místo kam kazetu položit. Je možné ji položit na libovolný rovný a hladký povrch, testování probíhá nakapáním vzorku do jamky.

- Při použití proužku je proužek znečištěný vzorkem moči a není možné ho položit na libovolné místo, došlo by ke znečištění podložky vzorkem moči. Nejčastěji se proužek po ponoření do vzorku pokládá přes hranu odběrové nádobky kdy hrozí odkapnutí vzorku moči na podložku, nebo hrozí pád testovacího proužku.

 -  Na testovací kazetu lze poznačit jméno, nebo číslo testované osoby, nemůže tedy při testování dojít k záměně testů. U proužků se toto musí řešit jiným složitějším způsobem.

Nejlepší volbou pro testování je zvolit si právě testovací kazetu

JAK DLOUHO PO UŽITÍ PERVITINU JE TEST POZITIVNÍ?


 Tuto dobu nelze zcela přesně stanovit, je ovlivněna mnoha faktory. Mezi hlavní patří tělesná dispozice uživatele, frekvence, způspb  užítí a obsah účinné látky v užité droze. Obecně test odhalí uživatele, který pervitin užije  až 7 dní po užití. Test takového uživatele neodhalí okamžitě po užití pervitinu, ale až je organismem zpracován a začne se  vylučovat močí. Pokud je nutné odhalit uživatele, který právě pervitin užil užil, je spolehlivější použít testy ze slin.


OBSAH BALENÍ

- Každý test je zabalen v neprodyšném sáčku. Sáček obsahuje testovací kazetu a pipetu k nabrání vzorku. Přiložený vysoušecí sáček  slouží pouze pro účely skladování, nepoužívá se při testování.
- Leták s návodem k použití.

NÍZKÁ CENA TESTU - JSOU TESTY KVALITNÍ ?


   Všechny testy prošly přísnou certifikací CE pro evropský trh  a  FDA pro americký trh. Testy nakupujeme jen od prověřených výrobců s dlouholetými zkušenostmi a velkými světovými sítěmi prodejců. Největšími světovými výrobci jsou čínské firmy. Většina testů prodávaných ve světě, tedy i v ČR je vyrobena právě v Číně. Na stránkách prodejců diagnostiky ale tuto informaci o výrobci většinou  nenajdete nejspíše  z obavy, že jim klesnou prodeje a vysokou cenou testů se snaží navodit dojem, že jsou testy kvalitnější, než ty levné. Naštěstí většina zákazníků již tyto praktiky prohlédla a nakupují dle vlastního názoru.
    Prodáváme také testy vyrobené v USA.  Příznivou  cenu všech testů dosahujeme vysokým prodejem nejen v ČR, ale i do ostatních států EU. Tím můžeme při nákupu testů dosáhnou nižší ceny a promítnou tuto nízkou cenu i do  maloprodeje.

K testům je nově možné zakoupit pomůcky pro testování

Jednorázový test na přítomnost pervitinu v moči, je certifikovaný a schválený pro prodej v celé EU

Expirace 11/2017