Drogový test na marihuanu THC - test moči KAZETA

2552

Nový produkt

Jednorázový test na THC marihuanu v moči KAZETA. Test velmi jednoduše, rychle a spolehlivě  detekuje marihuanu a její hlavní metabolity v lidské moči  při  koncentraci 50 ng/ml. EXP 11/2017

Více informací

Tento produkt již není na skladě

37 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

PROČ ZAKOUPIT KAZETU A NE LEVNĚJŠÍ PROUŽEK

  V nabídce máme nyní kazety za velmi příznovou cenu.  S testovací kazetou je mnohem jednodužší a hygieničtější manipulace než s proužkem.

 - Test není nutné ponořovat do vzorku moči a je tím eliminováno nesprávné  ponoření testovacího proužku do vzorku. S testovací kazetou je testování spolehlivější a jednodušeji proveditelné.

- Při provádění testu není potřeba hledat místo kam kazetu položit. Je možné ji položit na libovolný rovný a hladký povrch, testování probíhá nakapáním vzorku do jamky.

- Při použití proužku je proužek znečištěný vzorkem moči a není možné ho položit na libovolné místo, došlo by ke znečištění podložky vzorkem moči. Nejčastěji se proužek po ponoření do vzorku pokládá přes hranu odběrové nádobky kdy hrozí odkapnutí vzorku moči na podložku, nebo hrozí pád testovacího proužku.

 -  Na testovací kazetu lze poznačit jméno, nebo číslo testované osoby, nemůže tedy při testování dojít k záměně testů. U proužků se toto musí řešit jiným složitějším způsobem.

Nejlepší volbou pro testování je zvolit si právě testovací kazetu

JAK DLOUHO PO UŽITÍ MARIHUANY JE TEST POZITIVNÍ?


 Tuto dobu nelze zcela přesně stanovit, je ovlivněna mnoha faktory. Mezi hlavní patří tělesná dispozice uživatele, frekvence užívání a obsah THC v užité droze. Obecně test odhalí uživatele, který THC užije jednorázově 1-4dny po užití. Test takového uživatele neodhalí okamžitě po užití thc, ale až je organismem zpracován a začnou se metabolity vylučovat močí. Pokud je nutné odhalit uživatele, který právě thc užil, je nutné použít testy ze slin. Pravidelného uživatele je možné odhalit močovým testem až 1 měsíc od posledního užití drogy.
 
OBSAH BALENÍ

- Každý test je zabalen v neprodyšném sáčku. Sáček obsahuje testovací kazetu a pipetu k nabrání vzorku. Přiložený vysoušecí sáček  slouží pouze pro účely skladování, nepoužívá se při testování.
- Leták s návodem k použití.

NÍZKÁ CENA TESTU - JSOU TESTY KVALITNÍ ?


   Všechny testy prošly přísnou certifikací CE pro evropský trh  a  FDA pro americký trh. Testy nakupujeme jen od prověřených výrobců s dlouholetými zkušenostmi a velkými světovými sítěmi prodejců. Největšími světovými výrobci jsou čínské firmy. Většina testů prodávaných ve světě, tedy i v ČR je vyrobena právě v Číně. Na stránkách prodejců diagnostiky ale tuto informaci o výrobci většinou  nenajdete nejspíše  z obavy, že jim klesnou prodeje a vysokou cenou testů se snaží navodit dojem, že jsou testy kvalitnější, než ty levné. Naštěstí většina zákazníků již tyto praktiky prohlédla a nakupují dle vlastního názoru.
    Prodáváme také testy vyrobené v USA.  Příznivou  cenu všech testů dosahujeme vysokým prodejem nejen v ČR, ale i do ostatních států EU. Tím můžeme při nákupu testů dosáhnou nižší ceny a promítnou tuto nízkou cenu i do  maloprodeje.

K testům je nově možné zakoupit pomůcky pro testování

Jednorázový test na přítomnost marihuany v moči, je certifikovaný a schválený pro prodej v celé EU

Expirace 11/2017

Marihuana - sušené a různými způsoby upravované listy, eventuálně květenství samičích rostlin konopí indického CANNABIS SATIVA. Marihuana obsahuje směs alkaloidů včetně aktivní látky tetrahydrocannabinolu, kterou lze nalézt i v hašiši. Sušené listy marihuany se obvykle kouří, ale lze z nich také připravit čaj nebo je lze žvýkat.

ÚČINKY

    Při kouření marihuany se její účinky projevují během několika minut a trvají zhruba hodinu či déle. Při žvýkání se dostavují teprve za půl hodiny až hodinu, avšak trvají tři až pět hodin. K fyzikálnim účinkům konzumace marihuany patří sucho v ústech, zarudnutí očí, nemotornost a neobratnost a zvýšená chuť k jídlu. Subjektivním pocitům dominuje pocit blaha, pohody a klidu, třebaže v některých případech se může dostavit i deprese. Člověk po požití marihuany se cítí ospalý a uvolněný, má tendenci se stále usmívat čí smát a zdá se mu, že čas plyne velmi pomalu. Zvukové i zrakové vjemy jsou mnohem ostřejší a jasnější, výrazně se zvyšuje obrazotvornost atd. Nadměrné dávky mohou vyvolávat panické stavy, strach ze smrti a iluze. V ojedinělých případech se dostavují skutečné psychózy, ústící až v bludy, zmatenost a další symptomy. Pokud jsou spuštěny pouze jedním užitím drogy, mizejí po několika dnech. Dlouhodobější pravídelné užívání drogy však způsobuje stav trvalé apatie a ztrátu zájmu o okolí (tzv. amotivační syndrom). U pravidelných konzumentů marihuany hrozí také nebezpečí vzniku návyku. Stále se rovněž diskutuje o tom, zda marihuana může způsobovat i  postižení mozku či jiné fyzické  poškození. Ve většině civilizovaných zemí je pěstování, distribuce a užívání marihuany nelegální.