5ks Test okultního krvácení FOB (rakovina tlustého střeva) ECOTEST

505293

Nový produkt

 S testy  okultního krvácení se můžete v pohodlí domova otestovat a během 10 minut vyhodnotit, zda ve stolici se nachází i minimální množství krve.  Mimořádná citlivost testu 40ng/mL Včasná následná návštěva  lékaře,  podstoupení   odborných  vyšetření a  léčba  zabrání rozvinutí zhoubného bujení a následné komplikace.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

80 Kč

Přidat na seznam přání

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
25 55 Kč Až do 625 Kč

Více informací

Hlavní použití testů okultního krvácení FOBT je zachycení časného stadia rakoviny tlustého střeva. Včasné objevení nádoru umožní až 90% pacientů trvalé vyléčení. Krev ve stolici může být jediným příznakem časného karcinomu. FOBT není diagnostický test na rakovinu. Až  následné odborné vyšetření stanoví zdroj krvácení, protože přítomnost krve může být vyvolána jinými  zažívacími  potížemi.

  Druhotné využití FOBT je hledání příčiny anémie, jako je ztráta krve z krvácejícího vředu. Pokud máte příznaky anémie, jako únava nebo nízká hladina  hemoglobinu a hematokritu,  nebo nezvykle tmavá stolice, je vhodné použít FOBT.

  Rakovina tlustého střeva neboli kolorektální karcinom je druhým nejčastějším zhoubných nádorových onemocněním. U   mužů  hned po  rakovině plic, u žen se vyskytuje hned po rakovině prsu.

Nejčastější výskyt je ve věku mezi 40-65 lety života. Testování je doporučeno alespoň 1x ročně, je ho možné podstoupit u lékaře a nyní máte možnost se otestovat i častěji v pohodlí domova.

 Pokud test ukáže nejistý pozitivní výsledek (velmi světlá vzniklá čárka v testovací oblasti), je vhodné vyvarovat se na 24 hodin  jídlu, které může obsahovat krev (masné výrobky) a test zopakovat pro potvrzení pozitivního výsledku.

Testy okultního krvácení  jsou certifikované a schválené pro prodej v celé EU

EXP 11/2017