Těhotenský test ECOTEST® velmi ranného těhotenství 10mlU 1ks Zobrazit větší

10ks Těhotenský test ECOTEST® velmi ranného těhotenství 10mlU

505822

Nový produkt

Nejlepší volba z nabídky těhotenských testů. Zcela nový test od jednoho z největších výrobců diagnostických prostředků. Nejcitlivější certifikované těhotenské testy na trhu s citlivostí 10 mIU/ml/hCG (čím nižší je hodnota tím je citlivost vyšší). Výprodej po expiraci 2-2017 min odběr 10ks (1ks - 5Kč)

Výprodej po expiraci 2-2017

Více informací

Tento produkt již není na skladě

50 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Šířka testovacího proužku 4mm. Tyto testy Vám určí nejranější těhotenství, cca za 7 -10 dní od oplození a uchycení oplozeného vajíčka v děloze.

Certifikovaný ECOTEST®  -  jednorázový hCG močový test,  je rychlý těhotenský test, který můžete snadno provést sami. Detekuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objeví v moči ve velmi rané fázi těhotenství.

Šířka našeho testu je 4mm, některé konkurenční i dražší testy mají šířku pouze 2mm jsou tedy poloviční. Většina prodejců tento údaj neuvádí! Je ale dost důležitý, protože náš 4mm proužek absorbuje dvojnásobné množství vzorku a výsledek je nejen přesnější, ale také mnohem lépe čitelný!

Test je určen pro in vitro sebetestování.

Pouze k zevnímu použití

PRINCIP TĚHOTENSKÉHO TESTU :

Lidský choriový gonadotropin (hCG) je hormon, produkovaný placentou krátce po oplodnění a je vylučován do moči. Těhotenský test obsahuje protilátky, které specificky reagují s tímto hormonem. Pokud je testovací tyčinka ponořena do vzorku moči, vzlínání nese vzorek moči podél membrány. Ve chvíli kdy hCG ve vzorku moči dosáhne oblast testovací zóny vytvoří barevný proužek. Absence tohoto barevného proužku naznačuje negativní výsledek. Pro kontrolu správného postupu sebetestování se barevný proužek objeví i v kontrolní oblasti. citlivost našeho testu je 10 mIU / ml hCG což je nejvyšší citlivost dodávaných testů na trhu. (čím nižší je hodnota tím je citlivost vyšší) Námi dodávaný test je schopný indikovat těhotenství již ve velmi rané fázi

K testům je nově možné zakoupit pomůcky