10ks Ovulační test ECOTEST

505822

Nový produkt

Spolehlivý ovulační test 10ks.

Testem lze přesně určit doba, kdy je velká pravděpodobnost otěhotnění. Testovací proužek je velmi široký - 4mm. Proto spolehlivě a rovnoměrně absorbuje vzorek. Tím je testování  snadně proveditelné i v domácích podmínkách bez předchozí zkušenosti.

Výprodej po  expiraci 2-2017 za cenu 50Kč/10ks  

Více informací

Tento produkt již není na skladě

50 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Také ten fakt, že patří k nejprodávanějším testům na světě a jsou prodávány pod různými značkami a názvy. I vzhledem k výhodné ceně je volba těchto testů sázkou na osvědčenou kvalitu a jistotu spolehlivosti.

K ČEMU TESTY SLOUŽÍ

Tyto diagnostické testy slouží k přesnému určení dne, kdy je možné s největší pravděpodobností otěhotnět.

ECOTEST jednorázový ovulační močový test je kvalitní test sloužící k předpovědi dne, kdy se zvyšuje hladina LH, tedy doba předcházející pravděpodobné ovulaci.
Pro in vitro sebetestování. Pouze k zevnímu použití

PRINCIP OVULAČNÍHO TESTUMnožství LH (luteinizační hormon), který je v moči každé ženy, se dramaticky zvýší uprostřed menstruačního cyklu. Zvýšení LH vyvolává ovulaci, což je doba kdy dochází k uvolnění vajíčka. LH testování je spolehlivý způsob, jak zjistit ovulaci.

SROZUMITELNÝ POPIS


Zvyšování množství LH hormonu je postupné a právě několikadenním (5-6 dnů trvajícím) opakování testu je zjištěno nejvyšší množství hormonu (testovací proužek má postupně intenzivnější zbarvení viz obrázek). K ovulaci dochází 24-48 hodin po dosažení nejsytějšího zbarvení testovacího proužku. Z tohoto důvodu doporučujeme zakoupit alespoň 6ks testů na jedno období. S kratší dobou testování může dojít k chybnému stanovení maximální hranice hormonu a tedy dne ovulace.

PODROBNĚJŠÍ POPIS


Pokud je testovací tyčinka vnořena do vzorku moči, vzlínání nese vzorek membránou. Ve chvíli, kdy LH ve vzorku dosáhne testovací zóny, vytvoří se barevný proužek. Absence tohoto barevného proužku naznačuje negativní výsledek. Pro kontrolu správného postupu při testování se objeví barevný proužek i v kontrolní oblasti. Test odhalí ovulaci s vysokým stupněm přesnosti . Tento diagnostický prostředek je cenný nástroj, který pomáhá k dosažení těhotenství, protože přesně určuje období, kdy se vajíčko a spermie nachází v nejpříznivějších podmínkách pro oplodnění. Ovulace může být nepravidelná z důvodu různých okolností, emocí a dalších faktorech ve vašem životě. Je málo pravděpodobné, že ovulace nastane každý měsíc ve stejném období, proto je doporučeno testování opakovat v každém menstruačním cyklu.

Citlivost testu 25 mlU - odborníky na diagnostické testy doporučená a časem prověřená citlivost těchto testů. Testy mají jinou funkci jak testy těhotenské, není tedy možné tuto citlivost považovat za nízkou.

Šířka testovacího proužku jsou 4mm. Na trhu jsou i proužky poloviční, tuto skutečnost se dozvíte až test vybalíte. Širší proužek umopžňuje nejen lepší čitelnost výsledku ale hlavně je test spolehlivější a přesnější.

Ovulační testy jsou certifikované a výrobce je držitelem "Certifikace managementu řízení - ISO 13485" a jejich prodej je schválen v celé EU pro profesionální a domácí sebetestování

K testům je nově možné zakoupit pomůcky pro zjednodušení testování