Drogový test ze slin na 3 drogy THC 12ng/mL, MET 50 ng/mL, OPI 40ng/mL Zobrazit větší

Drogový slinový test THC, MET, OPI

Nový produkt

Rychlý jednorázový drogový test pro kvalitativní detekci drog a jejich hlavních metabolitů v lidské ústní tekutině: Marihuana (THC), metamfetamin (MET), Opiáty (OPI/MOR ).

Více informací

142 Kč

Přidat na seznam přání

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
3 129 Kč Až do 39 Kč

Více informací

   Drogový test ze slin je jednoduše použitelný. Nepotřebuje žádnou přípravu před testováním.  V případě podezření na užití omamné látky je možné neprodleně podezřelou osobu otestovat na nejběžnější 3 zneužívané druhy drog. Pokud se ukáže test pozitivní, testovaná osoba je s velkou pravděpodobností ovlivněna drogou a nesmí provádět čennosti kde může ohrozit sebe, nebo své okolí.

  V případě potřeby se zbytek vzorku odešle do laboratoře k potvrzení výsledku. Pouze laboratorní test může vést k dalším právním krokům proti kontrolované osobě. Drogový test Ecotest je k tomuto účelu přizpůsoben a odběrová nádobka je uzaviratelná a má štítek, na který se napíše jméno  a datum odběru. 

Hodnoty detekčních limitů (tzv.cut-off)

 

       test                               ng/ml

 

     Marihuana (THC)                12

     Methamfetamin (MET)         50

     Opiáty (OPI/MOR)               40

Multi-drogový test ze slin se skládá ze 3 samostatných jednorázových testů

THC Marihuana - účinná látka THC  delta-9-tetrahydrokanabinol je indikována ve slinách krátce po kouření i po požití.   

MET  Metamfetamin (pervitin) je silný stimulant chemicky příbuzné amfetaminu, ale s vyšším účinkem na CNS. Droga je často podávána nosní inhalací, kouření nebo požitím

OPI(MOR)  opiáty  jako heroin, morfin, kodein a jsou odvozeny z latexu máku. Hlavními metabolity jsou morfinové opiáty. Morfin-3-glucurorid Normorfin a kodein s poločasem rozpadu asi 3 hodiny. Heroin je rychle metabolizován na  morfin.  Tento test indikuje přítomnost heroinu, morfinu nebo codeinu.  Codein může být zachycen během jedné hodiny do  7 - 21 hodin po jedné perorální dávce. Morfin je detekovatelné několik dnů po podání dávky.

OBSAH BALENÍ

 

  • Zkušební zařízení
  • Tampon na plastovém držátku
  • Sběrná lahvička
  • Příbalový leták

 

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE

 

• Časovač - hodinky, stopky či minutky  

ODEBRÁNÍ VZORKU

Vzorek slin odebírejte pouze pomocí přiloženého tamponu na plastovém držátku a sběrné lahvičky, která je přiložena u soupravy.

   Pouze u testu ECOTEST je přiložen speciální odběrový tampon. Jeho složení je speciálně navrhnuto tak, aby se testované osobě seběhlo velké množství slin. S jiným odběrovým tamponem  test není funkční a nelze testovat sliny odebrané jiným způsobem než tamponem, který je součástí testovací soupravy.

    Je vhodné aby testovaná osoba alespoň 10min před testováním nepožívala tekutiny, jídlo, neměla žvýkačku a nekouřila. Tyto aktivity mohou ovlivnit výsledek testu.

1. Vložte tampon na konci plastového držátka do úst. Aktivně tamponem uvnitř úst - okolo jazyka

(i pod jazykem) sbírejte sliny po dobu 3 minut, dokud se tampon plně nenasytí.

 

2. Nasycený tampón vložte do nádobky se šroubovým uzávěrem. Pevně zašroubujte víčko nádobky a nechte 1 minutu vzorek odstát v postavené nádobce.

 

3. S uzavřeným víčkem nádobku otočte dnem vzhůru a počkejte cca 15s než vzorek steče k ústí nádobky.

Testy jsou certifikované a schválené pro prodej v EU