Drogový test ze slin na 3 drogy THC 12ng/mL, MET 50 ng/mL, OPI 40ng/mL Zobrazit větší

3 drogový slinový test THC, MET, OPI

Nový produkt

Rychlý jednorázový třídrogový test pro kvalitativní detekci drog a jejich hlavních metabolitů v lidské ústní tekutině: Marihuana (THC), metamfetamin (MET), Opiáty (OPI/MOR ).

Více informací

Tento produkt již není na skladě

142 Kč

Přidat na seznam přání

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
10 129 Kč Až do 130 Kč

Více informací

   Drogový test ze slin je jednoduše použitelný. Nepotřebuje žádnou přípravu před testováním.  V případě podezření na užití omamné látky je možné neprodleně podezřelou osobu otestovat na nejběžnější 3 zneužívané druhy drog. Pokud se ukáže test pozitivní, testovaná osoba je s velkou pravděpodobností ovlivněna drogou a nesmí provádět čennosti kde může ohrozit sebe, nebo své okolí.

  V případě potřeby se zbytek vzorku odešle do laboratoře k potvrzení výsledku. Pouze laboratorní test může vést k dalším právním krokům proti kontrolované osobě. Drogový test Ecotest je k tomuto účelu přizpůsoben a odběrová nádobka je uzaviratelná a má štítek, na který se napíše jméno  a datum odběru. 

Hodnoty detekčních limitů (tzv.cut-off)

 

       test                               ng/ml

 

     Marihuana (THC)                12

     Methamfetamin (MET)         50

     Opiáty (OPI/MOR)               40

Multi-drogový test ze slin se skládá ze 3 samostatných jednorázových testů

THC Marihuana - účinná látka THC  delta-9-tetrahydrokanabinol je indikována ve slinách krátce po kouření i po požití.   

MET  Metamfetamin (pervitin) je silný stimulant chemicky příbuzné amfetaminu, ale s vyšším účinkem na CNS. Droga je často podávána nosní inhalací, kouření nebo požitím

OPI(MOR)  opiáty  jako heroin, morfin, kodein a jsou odvozeny z latexu máku. Hlavními metabolity jsou morfinové opiáty. Morfin-3-glucurorid Normorfin a kodein s poločasem rozpadu asi 3 hodiny. Heroin je rychle metabolizován na  morfin.  Tento test indikuje přítomnost heroinu, morfinu nebo codeinu.  Codein může být zachycen během jedné hodiny do  7 - 21 hodin po jedné perorální dávce. Morfin je detekovatelné několik dnů po podání dávky.

OBSAH BALENÍ

 

  • Zkušební zařízení
  • Tampon na plastovém držátku
  • Sběrná lahvička
  • Příbalový leták

 

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE

 

• Časovač - hodinky, stopky či minutky  

ODEBRÁNÍ VZORKU

Vzorek slin odebírejte pouze pomocí přiloženého tamponu na plastovém držátku a sběrné lahvičky, která je přiložena u soupravy.

   Pouze u testu ECOTEST je přiložen speciální odběrový tampon. Jeho složení je speciálně navrhnuto tak, aby se testované osobě seběhlo velké množství slin. S jiným odběrovým tamponem  test není funkční a nelze testovat sliny odebrané jiným způsobem než tamponem, který je součástí testovací soupravy.

    Je vhodné aby testovaná osoba alespoň 10min před testováním nepožívala tekutiny, jídlo, neměla žvýkačku a nekouřila. Tyto aktivity mohou ovlivnit výsledek testu.

1. Vložte tampon na konci plastového držátka do úst. Aktivně tamponem uvnitř úst - okolo jazyka

(i pod jazykem) sbírejte sliny po dobu 3 minut, dokud se tampon plně nenasytí.

 

2. Nasycený tampón vložte do nádobky se šroubovým uzávěrem. Pevně zašroubujte víčko nádobky a nechte 1 minutu vzorek odstát v postavené nádobce.

 

3. S uzavřeným víčkem nádobku otočte dnem vzhůru a počkejte cca 15s než vzorek steče k ústí nádobky.

Testy jsou certifikované a schválené pro prodej v EU