Multi drogový test moči na 10 drog s testem na falšování

2552

Nový produkt

 ECOTEST® osvědčený multidrogový test na 10 drog s integrovaným trojnásobným testem proti falšování.

Více informací

170 Kč

Přidat na seznam přání

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
5 155 Kč Až do 75 Kč
10 140 Kč Až do 300 Kč

Více informací

Testované drogy:

Amfetamin (AMP), Barbiturát (BAR), Benzodiazepin (BZO), Kokain (COC), Metamfetamin (MET), Morfin (MOP),Metadon (MTD), Fenylcyklidin (PCP) Marihuana (THC),Opiáty (OPI)

Pokud plánujete u někoho zjistit, zda je uživatelem drog, není lepší volby než pro tento test! V moči jsou nepovolené látky indikovány nejdéle a proto u některých drog  i několikatýdení abstinence užívání drogy, nezabrání pozitivnímu testu.   

  Tento Multidrogový test na 10 drog za pouhých  5 minut zjistí požití některé z nejčastěji užívaných drog. Test je velmi jednoduše a rychle proveditelný a výsledek je velmi spolehlivý a přesný. Množství testovaných látek včetně metabolitů je velmi široké a proto je tento test nejvyhledávanějším a nejprodávanějším testem.

Nově je součástí testovacího zařízení test falšování, který otestuje zda nebylo manipulováno se vzorkem. U uživatelů drog je známo, že se snaží všemožnými způsoby oklamat test různými příměsi, které se snaží přidat do vzorku, nebo vzorek zaměnit za jinou tekutinu. Test na falšování většinu těchto pokusů zcela prokazatelně odhalí a je možné učinit opatření, které zabrání manipulaci se vzorkem.

 SLOŽENÍ TESTU

 Multidrogový test z moči se skládá z 10 samostatných jednorázových testů. Výrobek využívá systému laterální průtokové imunochromatografie

AMP Amfetaminy (speed, extáze) - skupina drog zahrnující benzedrin (l-amfetamin), dexedrin (d-amfetamin nebo dexamfetamin) a metyl amfetamin (také označovaný jako metamfetamin).

BAR Barbituráty - používají se jako sedativa, anestetika a antiepileptika. Na barbituráty si lze v poměrně krátké době vypěstovat silnou fyzickou a psychickou závislost, která může vést až k předávkování a smrti.

BZO Benzodiazepiny - jsou léky, které jsou často předepisované při poruše spánku.

COC Kokain, látka z rostliny koka (Erythroxylum coca) a je látkou povzbuzující centrální nervový systém (CNS).

MET  Metamfetamin (pervitin) je silný stimulant chemicky příbuzný amfetaminu (speed, extáze), ale s vyšším účinkem na CNS. Droga je často podávána nosní inhalací, kouření, nebo požitím

MOP  Opiáty zdrojem opiátů jako morfin, kodein a heroin je latex máku. Hlavními metabolity jsou morfinové opiáty. Morfin-3-glucurorid Normorfin a kodein s poločasem rozpadu asi 3 hodiny. Heroin je rychle metabolizován na morfin. Tento test indikuje přítomnost heroinu, morfinu nebo kodeinu. Kodein může být zachycen během jedné hodiny do 7 - 21 hodin po jedné perorální dávce. Morfin je detekovatelný několik dnů po podání dávky.

MTD Metadon je znám především pro své použití při léčbě závislosti na narkotikách. Závislost se obvykle vytváří při opakovaných dávkách
 Andělský prach - látka se stimulačními a halucinogenními účinky, droga původně vyvinutá jako veterinární anestetikum.

THC Marihuana - účinná látka delta-9-tetrahydrokanabinol je indikována ve slinách krátce po kouření i po požití.

OPI test MOP a OPI odhalí více než 10 typů drog ve dvou různých koncentracích, které jsou odvozeny od morfinu, heroinu a kodeinu.

Citlivost jednotlivých testů:

tabulkacitlivosti.jpg

Test „falšování“ odhaluje neoprávněnou manipulaci se vzorkem moči se záměrem změnit výsledek testu. Použití příměsi může způsobit falešně negativní výsledky testu. Dalším problémem je ředění vzorku, kdy se také může test falešně jevit jako negativní. Jedním z nejlepších způsobů, jak padělání nebo ředění odhalit, je otestování specifických hodnot lidské moči. Test na falšování sleduje specifickou hmotnost, pH a množství Kreatinu ve vzorku moči  .

Specifická hmotnost (SG): Zkouška na ředění vzorku. Normální rozsah je 1,003 - 1,030. Hodnoty mimo tento rozsah mohou být způsobeny  zředěním vzorku.

pH: Test na přítomnost kyselých, nebo alkalických příměsí v moči. Normální hodnota pH by měla být v rozmezí od 4,0 do 9,0. Hodnoty mimo toto rozmezí mohou  upozornit na skutečnost, že vzorek byl změněn.

Kreatinin (CRE): Otestuje  ředění vzorku. Kreatinin je odpadní produkt z kreatinu. Kreatin je  amino kyselina obsažená ve svalové tkáni která, je vylučována močí ve formě kreatininu. Testovaná osoba se může pokusit zmařit test na přítomnost drog tím, že pije nadměrné množství vody nebo diuretik. Nízká hladina Kreatininu může poukázat na zředěnou moč. Absence kreatininu (<5 mg / l) svědčí o skutečnosti, že  vzorek není v souladu s lidskou močí.

Pro vyhodnocení testu na falšování se porovná barva příslušného okénka na testovací kazetě s přiloženým vzorníkem. Pokud je některá hodnota vyhodnocena jako abnormální příliž vysoká, nebo nízká dle tabulky), bylo s velkou pravděpodobností se vzorkem moči manipulováno  s úmyslem znehodnotit výsledek testu

K testům je nově možné zakoupit pomůcky

Exp 5/2021